Valstybinis.lt
Ket bilietų testai Medžiotojų testai Vairuotojų ADR testai Pramoginių laivų laivavedžių testai Ginklo leidimo savigynai testai Pilotų megėjų (PPL) testai Bendrųjų gebėjimų testai

Elektroninę ADR 2017 m. knygos versiją (I ir II tomai) galite įsigyti paspaudę žemiau esantį paveikliuką. Knyga turi labai patogų meniu, joje yra ir I ir II tomai. Kaina 10,00 Eur.

ADR vairuotojų testai

Vairuotojų pavojingųjų krovinių vežimo testų sistema PEISadr – specializuota, lengvai naudojama ir patikima mokymosi informacinė sistema, neturinti analogų rinkoje. Pasinaudokite unikalia PEISadr informacine testų sistema papildomai ir savarankiškai ruošiantis ADR vairuotojų kvalifikacijos egzaminui Valstybinėje kelių transporto inspekcijoje (VKTI). Portalas tinka kaip ir besiruošiantiems pirminiam egzaminui, taip ir kvalifikacijos tobulinimo laikymo ar perlaikymo egzaminams. Statistika rodo, kad daugiau nei 87 proc. PEISadr nautotojų sėkmingai išlaiko egzaminą VKTI. Sistema yra aiški ir lengvai naudojama, viso joje yra surinkta virš 2000 klausimų, kurie nuolat tobulinami ir atnaujinami.

ADR Testai sugrupuoti pagal šiuos ADR vairuotojų mokymo kursus ir egzaminus:

 • A1. Pagrindinis mokymo kursas pavojingiesiems kroviniams vežti.
 • A2. Specializuotas mokymo kursas pavojingiesiems kroviniams vežti cisternomis.
 • A3. Specializuotas mokymo kursas 1-os klasės pavojingiesiems kroviniams vežti.
 • A4. Specializuotas mokymo kursas 7-os klasės pavojingiesiems kroviniams vežti.

Sistema sukurta siekiant naudotojo aplinką maksimaliai priartinti prie VKTI aplinkos – klausimų formuluotės, galimų atsakymų skaičius (1 teisingas, 3 neteisingi), teisingo atsakymo skirtingų variantų pateikimas vis kitoje vietoje, sprendimui skirtas laikas ir kitokios detalės leis Jums įsilieti į VKTI egzamino aplinką ir greitai prie jos priprasti.

Skirtingai nei kituose testų portaluose, PEISadr nėra pateikiami statiniai testų bilietai – klausimai juose visada parenkami iš naujo, taip pat kaip ir VKTI. Išsprendę testą Jūs galėsite peržvelgti visus spręstus klausimus, matyti teisingus atsakymus ir kiekvienam klausimui priskirtą teisingo atsakymo paaiškinimą su nuoroda į konkrečias ADR ar kitų teisės aktų nuostatas.

Be to, įdiegta teisės aktų biblioteka leidžia visada turėti aktualios redakcijos teisės aktus reikiamoje vietoje. Tačiau, sprendžiant testus rekomenduojame naudotis išleistais naujausios redakcijos ADR I ir II tomais (knygas galima įsigyti Mokymo centre „9 sritys“) ir Lietuvos Respublikos teisės aktų rinkiniu – šia spausdinta literatūra taip pat leidžiama naudotis ir egzamino VKTI metu.

Kadangi kiekvienas PEISadr testų sistemoje klausimas generuojamas naujai, Jūs visada sprendžiate vis kitus klausimus. Iš pirmo žvilgsnio to paties klausimo teisingas atsakymas kiekvieną kartą yra kitoks ir atvaizduojamas vis kitoje vietoje, taip neleidžiant įsiminti teisingo atsakymo, o jį išmokti. Be to, išsprendus tam tikrą skaičių bilietų, dirbtinis programos intelektas pradeda analizuoti visus anksčiau Jūsų pasirinktus atsakymus ir pateikia klausimus, kurie daugiausia panašūs į neteisingai atsakytus, arba yra dar nespręsti ar rečiausiai pasitaikantys. Toks mokymosi procesas leidžia nuolatos gilinti savo žinias, atkreipti dėmesį į klaidingus sprendimus taip maksimaliai išnaudojant pasiruošimui skirtą laiką.

Ar žinojote, kad:

 • Egzaminą VKTI leidžiama laikyti baigus pilną arba žinių atnaujinimo mokymo kursą mokymo įstaigoje ir turint tai patvirtinantį liudijimą
 • Jūs galite užsiregistruoti egzaminui VKTI internetu, pasinaudoję nuoroda šiame puslapyje
 • VKTI egzaminą galima laikyti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Šiauliuose
 • Egzamino VKTI metu leidžiama naudotis teisės aktais, kuriuos taip pat rasite PEISadr sistemoje, be to, galima naudotis savo vertėjo paslaugomis
 • ADR keičiama kas 2 metus, todėl žinias ir įgūdžius būtina nuolat tobulinti
 • PEISadr sistema naudojasi ir mokymo įstaigos, ruošdamos ADR vairuotojus

PEISadr suteikia galimybę greitai ir patogiai patobulinti savo ADR žinias ir išmokti tai, ko neišmokote ADR mokymo įstaigoje! Pasiruoškite papildomai ADR vairuotojų egzaminui kartu su mumis, išlaikykite ADR vairuotojų egzaminą VKTI iš pirmo karto ir gaukite ADR vairuotojo pasirengimo pažymėjimą 5 metams!

Informacinės sistemos privalumai:

 • Pritaikyta pirminiam, kvalifikacijos tobulinimo laikymo ir perlaikymo egzaminams
 • Pasiekiamumas ir bet kurios vietos ir bet kuriuo laiku
 • Didelis klausimų katalogas
 • Unikalus dirbtinis intelektas
 • Paprasta ir intuityvi aplinka
 • Nuolat atnaujinami klausimai
 • Patogi prieiga prie teisės aktų bazės
 • Besimokančiųjų reitingai
 • Visa naudinga informacija vienoje vietoje

Kontaktai

UAB "PEIS" Tuskulėnų g. 3-50, Vilnius Tel.: 8-685-41988 El.paštas: info@peis.lt Įmonės kodas: 302577110
PVM mokėtojo kodas: LT100005969812