A3. Specializuotas mokymo kursas 1-os klasės pavojingiesiems kroviniams vežti.

A3 kursą (arba A3 žinių atnaujinimo kursą) privalo išklausyti tik transporto priemonių, kuriomis vežamos 1 klasės sprogstamosios medžiagos ar gaminiai, išskyrus 1.4 poklasio S suderinamumo grupės medžiagas ir gaminius, MEMU, kuriais vežami mišrūs kroviniai – 1 klasės medžiagos ar gaminiai kartu su 5.1 klasės medžiagomis, vairuotojai.

A3 kurso mokymo metu vairuotojai supažindinami su pavojaus rūšimis, būdingomis sprogstamosioms ir pirotechninėms medžiagoms ir jų gaminiams, specialiais reikalavimais 1 klasės sprogstamųjų medžiagų ir gaminių mišriam sukrovimui ir kt.

A3 kurso egzaminą VKTI leidžiama laikyti tik jeigu yra išlaikytas pagrindinio A1 kurso egzaminas.

A3 kurso testo bilietą (kaip ir egzamino VKTI bilietą) sudaro 15 klausimų, kiekvienam testui spręsti skiriama 90 min. Pasirinkus planą „Savaitė“ arba „2 Savaitės“ galėsite spręsti neribotą skaičių testų per nustatytą plano galiojimo trukmę.

Programos privalumai:

1. Testas visada generuojamas atsitiktinai, Jūs mokotės klausimus, o ne testus su tais pačiais pasikartojančiais klausimais.

2. Atsakymo variantai visada pateikiami atsitiktine tvarka, taip neleidžiant įsidėmėti atsakymo varianto vietos.

3. Sistemoje įdiegtas dirbtinis intelektas analizuoja Jūsų sprendinius ir žinias, generuoja specialiai Jums pritaikytų klausimų testus.

4. Sistemoje kaupiama visa Jūsų statistika, joje matyti kuriuos įstatymus Jūs jau išmokote, o kuriuos Jums dar reiktų pakartoti.
Naudotojas:

Slaptažodis:

Planas "Para" Planas "3 paros" Planas "Savaitė"
Apmokėk el. bankininkyste ir aktyvuok arba pratęsk paslaugas 1 parai.
Kaina - 4,99 €
Apmokėk el. bankininkyste ir aktyvuok arba pratęsk paslaugas 3 paras.
Kaina - 9,99 €
Apmokėk el. bankininkyste ir aktyvuok arba pratęsk paslaugas 1 savaitę.
Kaina - 12,99 €
Vartotojų sąskaitos kuriamos automatiškai, papildomai registruotis nereikia. Išsiuntus SMS žinutę arba įvykdžius mokėjimą el. bankininkystės pagalba, gausite dvi žinutes - pirmąją su patvirtinimu apie pavedimą, antrąją su Jūsų prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Laikas tarp žinučių gali būti nuo 5 iki 30 min priklausomai nuo Jūsų operatoriaus ar banko. Pratęsus sąskaitos galiojimą, prisijungimo informacija nesikeičia.
Dėmesio - atsijungus nuo sistemos laikas nėra stabdomas!
Iškilus klausimams ar neaiškumams kreipkitės el. paštu: info@peis.lt