A4. Specializuotas mokymo kursas 7-os klasės pavojingiesiems kroviniams vežti.

A4 kursą (arba A4 žinių atnaujinimo kursą) privalo išklausyti tik transporto priemonių, vežančių tam tikras 7 klasės radioaktyviąsias medžiagas vairuotojai.

A4 kurso mokymo metu vairuotojai supažindinami su pavojaus rūšimis, būdingomis jonizuojančiajai spinduliuotei, specialiais reikalavimais pakuotei, jos tvarkymui, mišriam sukrovimui ir sudėjimui, specialiomis priemonėmis, taikomomis įvykus avarijai vežant radioaktyviąsias medžiagas, ir kt.

A4 kurso egzaminą VKTI leidžiama laikyti tik jeigu yra išlaikytas pagrindinio A1 kurso egzaminas.

A4 kurso testo bilietą (kaip ir egzamino VKTI bilietą) sudaro 15 klausimų, kiekvienam testui spręsti skiriama 90 min. Pasirinkus planą „Savaitė“ arba „2 Savaitės“ galėsite spręsti neribotą skaičių testų per nustatytą plano galiojimo trukmę.

Programos privalumai:

1. Testas visada generuojamas atsitiktinai, Jūs mokotės klausimus, o ne testus su tais pačiais pasikartojančiais klausimais.

2. Atsakymo variantai visada pateikiami atsitiktine tvarka, taip neleidžiant įsidėmėti atsakymo varianto vietos.

3. Sistemoje įdiegtas dirbtinis intelektas analizuoja Jūsų sprendinius ir žinias, generuoja specialiai Jums pritaikytų klausimų testus.

4. Sistemoje kaupiama visa Jūsų statistika, joje matyti kuriuos įstatymus Jūs jau išmokote, o kuriuos Jums dar reiktų pakartoti.
Naudotojas:

Slaptažodis:

Planas "Para" Planas "3 paros" Planas "Savaitė"
Apmokėk el. bankininkyste ir aktyvuok arba pratęsk paslaugas 1 parai.
Kaina - 4,99 €
Apmokėk el. bankininkyste ir aktyvuok arba pratęsk paslaugas 3 paras.
Kaina - 9,99 €
Apmokėk el. bankininkyste ir aktyvuok arba pratęsk paslaugas 1 savaitę.
Kaina - 12,99 €
Vartotojų sąskaitos kuriamos automatiškai, papildomai registruotis nereikia. Išsiuntus SMS žinutę arba įvykdžius mokėjimą el. bankininkystės pagalba, gausite dvi žinutes - pirmąją su patvirtinimu apie pavedimą, antrąją su Jūsų prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Laikas tarp žinučių gali būti nuo 5 iki 30 min priklausomai nuo Jūsų operatoriaus ar banko. Pratęsus sąskaitos galiojimą, prisijungimo informacija nesikeičia.
Dėmesio - atsijungus nuo sistemos laikas nėra stabdomas!
Iškilus klausimams ar neaiškumams kreipkitės el. paštu: info@peis.lt