Valstybinis.lt
Ket bilietų testai Medžiotojų testai Vairuotojų ADR testai Pramoginių laivų laivavedžių testai Ginklo leidimo savigynai testai Pilotų megėjų (PPL) testai Bendrųjų gebėjimų testai

Kelių eismo taisyklių (KET) testai

Kelių eismo taisyklių (KET) testų sprendimo sistema PEISket - visapusiška, lengvai naudojama ir patikima mokymosi informacinė sistema, neturinti analogų rinkoje. Šioje KET bilietų spendimo sistemoje yra daugiau nei 1000 klausimų, trimačiai paveikslėliai ir dirbtinis intelektas kiekviename žingsnyje analizuojantis Jūsų veiksmus.

Sistema sukurta siekiant mokinio aplinką maksimaliai priartinanti prie Regitros teorijos egzaminų aplinkos – klausimų formuluotės, kintantis teisingų atsakymų skaičius ir teisingo atsakymo variantų pateikimas vis kitoje vietoje.

Skirtingai nei kituose KET testų portaluose, čia nėra pateikiami statiniai testų bilietai - klausimai visada generuojami naujai, taip pat kaip ir Regitroje. Išsprengę testą Jūs galėsite peržvelgti visus spręstus KET bilietų klausimus, matyti teisingus atsakymus ir kiekvienam klausimui priskirtą atsakymo paaiškinimą su konkrečiais kelių eismo taisyklių punktais.

Kiekvienas studentas gali matyti savo pilną sprendimų statistiką pagal klausimų temas ir aiškiai matyti kurias temas jau moka, o kurias dar reikėtų pasitobulinti!

Programoje naudojami trimačiai 3D paveikslėliai tikroviškiau perteikiantys vaizdą bei leidžiantys aiškiau suprasti eismo situacijas.

Įdiegta KET biblioteka leidžia mokytis kelių eismo taisyklių internetu ar atsiųsti elektroninę KET versiją mobiliajam įrenginiui, bei leidžia atlikti taisyklių ar kelio ženklų paiešką pagal raktinius žodžius.

Be atsitiktinių klausimų sprendimo programa leidžia spręsti ir tik rečiausiai pasitaikančius, kuomet automatiškai pateikiami dar nespręsti ar rečiausiai pasitaikantys klausimai, o pasirinkus opciją, kad klausimus parinktų unikalus programos dirbtinis intelektas, pateikiami tik tinkamiausi Jums klausimai – dirbtinis intelektas išanalizuoja visus anksčiau spęstus klausimus ir temas, Jūsų pasirinktus atsakymus ir pateikia klausimus kurie panašiausi į neteisingai atsakytus pagal KET punktus. Toks mokymosi procesas leidžia nuolatos tobulinti savo įgūdžius ir maksimaliai gerai pasiruošti Regitros teorijos egzaminui.

Ar žinojote, kad:

 • Jūs galite užsiregistruoti teorijos egzaminui Regitroje tiesiog internetu, šia nuoroda
 • PEISket naudojasi ir vairavimo mokyklos ruošdamos vairuotojus ir išduodančios teorijos baigimo liudijimus
 • Jūs galite laikyti teorijos egzaminą ir nebaigę teorijos kursų vairavimo mokykloje, tam registruodamiesi egzaminui pažymėkite „Esu pasirengęs savarankiškai“

PEISket suteikia galimybę greitai ir patogiai pasiruošti Regitros teorijos egzaminui ir ženkliai padidinti savo šansą išlaikyti teorijos egzaminą iš pirmo karto!

Informacinės sistemos privalumai:

 • Tikroviški ir kokybiški 3D paveikslėliai
 • Vieni pigiasių ir efektyviausių KET testų rinkoje
 • Aukštas besimokančiųjų teorijos egzamino VĮ "Regitra" išlaikymo procentas
 • Didelė KET klausimų bazė atnaujinta pagal aktualią 2018 m. KET redakciją
 • KET bilietų pasiekiamumas iš bet kurios vietos ir bet kuriuo paros laiku
 • Paprasta ir intuityvi aplinka
 • KET testų klausimai ir jų paaiškinimai yra nuolat atnaujinami
 • Unikalus dirbtinis intelektas, parenkant kelių eismo taisyklų klausimus
 • Testavimasis tik iš Jus dominančių KET temų
 • Patogi prieiga prie įstatymų bazės
 • Besimokančiųjų KET reitingai!

Kontaktai

UAB "PEIS" Tuskulėnų g. 3-50, Vilnius Tel.: 8-685-41988 El.paštas: info@peis.lt Įmonės kodas: 302577110
PVM mokėtojo kodas: LT100005969812