Valstybinis.lt
Ket bilietų testai Medžiotojų testai Vairuotojų ADR testai Pramoginių laivų laivavedžių testai Ginklo leidimo savigynai testai Pilotų megėjų (PPL) testai Bendrųjų gebėjimų testai

Medžioklės egzaminas

PEIStest pagalba galite greitai ir efektyviai pasiruošti Medžioklės egzamino teorijos egzaminui. Unikali testavimosi sistema yra labai aiški ir lengvai naudojama, viso turinti daugiau nei 1500 klausimų iš visų medžioklės teorijos egzaminui naudojamų temų.

Sistema sukurta siekiant maksimaliai efektyviai išnaudoti testams laiką skirtą. Testai nesudaryti iš statinių bilietų, o visada generuojami naujai, Jūs visada sprendžiate vis kitus klausimus.

Net to paties klausimo teisingas atsakymas kiekvieną kartą atvaizduojamas vis kitoje vietoje taip neleidžiant įsiminti teisingo atsakymo, o jį išmokti.

Be atsitiktinių klausimų sprendimo programa leidžia spręsti ir tik rečiausiai pakliūnančius, kuomet automatiškai pateikiami dar nespręsti ar rečiausiai pasitaikantys klausimai, o pasirinkus opciją, kad klausimus parinktų unikalus programos dirbtinis intelektas, pateikiami tik tinkamiausi Jums klausimai – dirbtinis intelektas išanalizuoja visus anksčiau spęstus klausimus ir temas, Jūsų pasirinktus atsakymus ir pateikia klausimus kurie panašiausi į neteisingai atsakytus pagal įstatymų punktus. Toks mokymosi procesas leidžia nuolatos tobulinti savo įgūdžius ir maksimaliai gerai pasiruošti teorijos egzaminui.

Išsprendę testą Jūs galėsite peržvelgti visus spręstus klausimus, matyti teisingus atsakymus ir su tuo klausimu susijusį įstatymą ar jo pakeitimą.

Kiekvienas besimokantis gali matyti savo pilną sprendimų statistiką sugrupuotą pagal temas ir aiškiai matyti kurias temas jis jau moka, o kurias dar reikėtų pasitobulinti!

Sistemoje yra nuorodos į visus su medžioklės egzaminavimu ir taisyklėmis susijusius įstatymus, leidžiančias greitai peržiūrėti Jus dominančius ir neeikvoti laikų jų paieškoms. Reguliariai skelbiami besimokančiųjų reitingai leidžia Jums įvertinti savo pasiektą pasiruošimo lygį ir skatina siekti dar geresnių rezultatų.

Ar žinojote, kad:

 • Medžioklės egzaminą sudaro 70 klausimų teorijos egzaminas ir šaudymo egzaminas. Pirmiausiai laikomas teorijos egzaminas, o jį išlaikius – šaudymo egzaminas.
 • Teorijos egzaminą sudaro dvi dalys – pirmoji dalis iš 20 klausimų iš saugaus elgesio medžioklėje ir antroji dalis iš 50 klausimų iš kitų temų. Tik atsakius į ne mažiau nei 90 procentų klausimų, leidžiama laikyti antrą dalį. Portale Jūs taip pat galite pasirinkti testo rūšis „Egzaminas I dalis“ ir Egzaminas II dalis“ kad gautumėte maksimaliai medžioklės egzaminui priartintas sąlygas – lygiai toks pats klausimų skaičius iš egzamino programos temų bei tokie patys 15 min ir 30 min laiko limitai kaip ir tikrame egzamine.
 • Visi medžiotojai kas penkeri metai privalo išlaikyti medžiotojų saugaus elgesio medžioklėje žinių ir praktinio medžiojimo įgūdžių patikrinimo egzaminą. Jie organizuojami medžiotojų organizacijose. Jei jūs nepriklausote jokiai medžiotojų organizacijai, tuomet šį žinių patikrinimą Jums atliks Jūsų regiono aplinkos apsaugos departamento teisės medžioti suteikimo ir panaikinimo komisija. Testą sudaro 10 klausimų: 9 klausimai iš saugaus elgesio medžioklėje reikalavimų ir 1 saugaus elgesio medžioklėje šaudymo situacija (schema). Testui spręsti skiriama 10 minučių. Testas laikomas išlaikytu, jei per nustatytą laiką teisingai atsakyta į ne mažiau kaip 90 procentų klausimų. Neišlaikius testo, atlikti praktinių medžiojimo įgūdžių patikrinimo neleidžiama.
 • Jums gali būti skirta bauda bei konfiskuotas ginklas ir šaudmenys, jei medžiosite neturėdami leidimo ar pasvaigę nuo alkoholio, narkotinių ar psichotropinių medžiagų

PEIStest pagalba Medžioklės teorijos egzaminui pasiruošite greitai ir efektyviai, o Jūsų šansas sėkmingai išlaikyti egzaminą ženkliai padidės! Ištrūkite iš nuobodžios rutinos, gatvės šurmulio ir prisijunkite gausios medžiotojų draugijos!

Informacinės sistemos privalumai:

 • Paprasta ir intuityvi aplinka
 • Pasiekiamumas ir bet kurios vietos ir bet kuriuo laiku
 • Didelė klausimų bazė
 • Nuolat atnaujinami klausimai
 • Testavimasis tik iš Jus dominančių temų
 • Unikalus dirbtinis intelektas
 • Patogi prieiga prie įstatymų bazės
 • Pažangiausiųjų reitingai

Kontaktai

UAB "PEIS" Tuskulėnų g. 3-50, Vilnius Tel.: 8-685-41988 El.paštas: info@peis.lt Įmonės kodas: 302577110
PVM mokėtojo kodas: LT100005969812