Valstybinis.lt
Ket bilietų testai Medžiotojų testai Vairuotojų ADR testai Pramoginių laivų laivavedžių testai Ginklo leidimo savigynai testai Pilotų megėjų (PPL) testai Bendrųjų gebėjimų testai

Valstybės Tarnybos konkursų testai

Bendrųjų gebėjimų testai yra skirti lavinti Jūsų bendruosius mąstymo įgudžius - gebėjimą mokytis, verbalinius įgudžius ir verbalinį mąstymą, skaičiavimo įgudžius, skaitinį ir loginį mąstymą ir bendrąsias kompetencijas. Iki 2019 m. buvo naudojami vykdant atrankas į valstybės tarnautojus. Testai naudojami personalo valdyme, siekiat užsitikrinti konkurencinį pranašumą. Kuo sudėtingesnius darbus turi dirbti darbuotojai, tuo didesnė ekonominė nauda juos taikančioms organizacijoms, nes samdant darbuotojus, kurių testų rezultatai viršija vidurkį vienu standartiniu nuokrypiu, sukuriama 40% didesnė ekonominė vertė nei samdant vidutinį darbuotoją. Geresni bendrųjų mąstymo gebėjimų įvertinimai reiškia, kad asmuo greičiau ir geriau įgija darbui reikalingų žinių, jo darbo našumas bus didesnis. Bendrosiosms kompetencijoms įvertinti yra sukurti situaciniai elgesio testai. Tokie testai naudojami darbuotojų atrankose JAV, Kanadoje, Italijoje, Airijoje, Portugalijoje, Belgijoje ir kitose šalyje. Taip įvertinami būsimų darbuotojų komunikacijos, analizės ir problemų sprendimo įgudžiai. Taip pat jie padės iš ruošiantis vadinamajam IQ testui, išbandykite save!

Išsprendę testą Jūs galėsite peržvelgti visus spręstus klausimus, matyti teisingus atsakymus ir su tuo klausimu susijusį įstatymą ar jo pakeitimą.


Kontaktai

UAB "PEIS" Tuskulėnų g. 3-50, Vilnius Tel.: 8-685-41988 El.paštas: info@peis.lt Įmonės kodas: 302577110
PVM mokėtojo kodas: LT100005969812