Valstybinis.lt
Ket bilietų testai Valstybės tarnybos testai Medžiotojų testai Biologijos brandos egzaminų testai Chemijos brandos egzaminų testai Georgrafijos brandos egzaminų testai Istorijos brandos egzaminų testai Ginklo leidimo savigynai testai Pramoginių laivų laivavedžių testai Vairuotojų ADR testai

Valstybės Tarnybos konkursų testai

PEIStest pagalba galite greitai ir efektyviai pasiruošti Valstybės Tarnybos egzaminui. Unikali testavimosi sistema yra labai aiški ir lengvai naudojama, viso turinti daugiau nei 5500 ankstesniuose konkursuose skelbtų testų klausimų.

Sistema sukurta siekiant maksimaliai efektyviai išnaudoti testams laiką skirtą. Testai nesudaryti iš statinių bilietų, o visada generuojami naujai, Jūs visada sprendžiate vis kitus klausimus.

Net to paties klausimo teisingas atsakymas kiekvieną kartą atvaizduojamas vis kitoje vietoje taip neleidžiant įsiminti teisingo atsakymo, o jį išmokti.

Be atsitiktinių klausimų sprendimo programa leidžia spręsti ir tik rečiausiai pakliūnančius, kuomet automatiškai pateikiami dar nespręsti ar rečiausiai pasitaikantys klausimai, o pasirinkus opciją, kad klausimus parinktų unikalus programos dirbtinis intelektas, pateikiami tik tinkamiausi Jums klausimai – dirbtinis intelektas išanalizuoja visus anksčiau spęstus klausimus ir temas, Jūsų pasirinktus atsakymus ir pateikia klausimus kurie panašiausi į neteisingai atsakytus pagal įstatymų punktus. Toks mokymosi procesas leidžia nuolatos tobulinti savo įgūdžius ir maksimaliai gerai pasiruošti teorijos egzaminui.

Išsprendę testą Jūs galėsite peržvelgti visus spręstus klausimus, matyti teisingus atsakymus ir su tuo klausimu susijusį įstatymą ar jo pakeitimą.

Kiekvienas besimokantis gali matyti savo pilną sprendimų statistiką sugrupuotą pagal įstatymus ir aiškiai matyti kuriuos įstatymus jis jau moka, o kurias dar reikėtų pasitobulinti!

Sistemoje yra nuorodos į visus aktualias įstatymų redakcijas, leidžiančias greitai peržiūrėti Jus dominančius ir neeikvoti laikų jų paieškoms. Reguliariai skelbiami besimokančiųjų reitingai leidžia Jums įvertinti savo pasiektą pasiruošimo lygį ir skatina siekti dar geresnių rezultatų.

Ar žinojote, kad:
 • Visi konkursai į valstybės tarnautojų pareigas viešai skelbiami vienoje vietoje, Valstybės tarnybos departamento puslapyje: http://www.vtd.lt/index.php?485101543
 • Skirtingai nuo paprastų darbo skelbimų, valstybės tarnybos darbo skelbimuose visada yra skelbimas siūlomas atlyginimas. Siūlomas atlyginimas lengvai apskaičiuojamas pagal Valstybės tarnybos įstatyme nurodytus pareigybių lygius: http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=435361
 • Visų konkursų į Valstybės tarnybą metu yra daromi skaitmeniniai garso įrašai, o kiekvienas pretendentas po konkurso turi teisę susipažinti su konkurso protokolu, spręstu testu ir skaitmeniu garso įrašu.
 • Bendrųjų gebėjimų testavimas vyksta Valstybės tarnybos departamente Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose arba Panevėžyje. Sužinoti tikslius testų laikymo laikus bei registruotis egzaminui galite šiuo adresu

PEIStest pagalba pasiruoškite Valstybės tarnybos egzaminui ir prisijunkite prie beveik 30000 valstybės tarnautojų ir užsitikrinkite sau stabilias pajamas, socialines garantijas, karjeros ir tobulėjimo galimybes!

Informacinės sistemos privalumai:

 • Paprasta ir intuityvi aplinka
 • Pasiekiamumas ir bet kurios vietos ir bet kuriuo laiku
 • Didelė klausimų bazė
 • Nuolat atnaujinami klausimai
 • Testavimasis tik iš Jus dominančių temų
 • Unikalus dirbtinis intelektas
 • Patogi prieiga prie įstatymų bazės
 • Besimokančiųjų reitingai

Kontaktai

UAB "PEIS" Tuskulėnų g. 3-50, Vilnius Tel.: 8-685-41988 El.paštas: info@peis.lt Įmonės kodas: 302577110
PVM mokėtojo kodas: LT100005969812